OGŁOSZENIA     PARAFIALNE

XVIII  niedziela  okresu zwykłego

02. 08. 2020

 

1.         Msze święte w naszym kościele  przez miesiąc sierpień o godz. 7.00-9.00-10.30

 i 18.00

2.         Dziś  XVIII niedziela w tak zwanym okresie zwykłym roku liturgicznego. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. Tam na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania było nacechowane należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie

3.         Informujemy, że w tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Jest to Święto Przemienienia Pańskiego oraz I piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci oraz dorosłych od godz. 17.00. W piątek nabożeństwo wynagradzające Najśw. Sercu P. Jezusa.

4.         Z racji I soboty miesiąca zapraszamy do wspólnych modlitw za przyczyną Maryi:

o godz. 8.00 różaniec o godz. 21.00 Apel Jasnogórski przy grocie.

5.         Spowiedź w naszym kościele codziennie przed poranną i wieczorną Mszą św. 

6.         Pielgrzymów grupy czerwonej zapraszamy na spotkanie organizacyjne oraz zapisy
w niedzielę 2 sierpnia po wieczornej Mszy Św.

 

7.         Za tydzień przed kościołem zbiórka na Radio Rodzina

 

8.         Z uwagi na czas epidemii biuro parafialne nie funkcjonuje w normalnych godzinach.  Zapraszamy więc do biura w piątki od godz. 16.00 – 17.00 oraz w soboty od 10.00 – 11.00. Sprawy związane z intencjami mszalnymi nadal można załatwiać po każdej Mszy św. w zakrystii.

 

9.         Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.

 

10.      Wszystkim Solenizantom nowego tygodnia składamy serdeczne życzenia obfitych łask Bożych i opieki Matki Najświętszej, św. Józefa oraz wszystkich św. Patronów.

 

11.      We wtorek  o godz. 11 pogrzeb śp. Lidii Kwaśnik, wieloletniego dyrektora Przedszkola im. Parkowe Skrzaty w Koźminie Wlkp. Dobry Jezu …