OGŁOSZENIA     PARAFIALNE

IV  niedziela Wielkiego Postu

 11. 03. 2018

 

 

1.              W  piątek  zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 16.30 wszystkie dzieci z naszej parafii, a dla dorosłych Droga Krzyżowa o godz. 18.00 i po niej Msza św.

 

2.              Gorzkie żale dzisiaj o godz. 15.00 i po Gorzkich Żalach ok. g. 15.45 wieczorna Msza św.

 

3.              W tym tygodniu w czwartek i piątek odbędą się Rekolekcje dla młodzieży Gimnazjalnej.  Spotkania modlitewne o 8.40. Prosimy Rodziców o podjęcie odpowiedzialności za udział młodzieży w Rekolekcjach.

 

4.              W przyszłą sobotę nasza Parafia po raz kolejny organizuje Turniej o Laur św. Wawrzyńca dla ministrantów z Naszej Diecezji. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 9.00 we Farze i po Mszy św. Rozgrywki na Sali przy u. Strzeleckiej. Zapraszamy do kibicowania wszystkim, a szczególnie naszej drużynie.

 

5.              W Parafii Farnej do środy trwają Rekolekcje Wielkopostne. Chętnych zapraszamy do udziału. Informujemy też, że Spowiedź Wielkopostna w naszej Parafii przypadnie we Wielki Poniedziałek, 26 marca. Zachęcamy też do korzystania ze Spowiedzi każdego dnia przed Mszą św.

 

6.              W  sobotę na godz. 8.00 zapraszamy do modlitwy Różańcowej, wynagradzającej według wskazań M. Bożej z Fatimy.

 

7.              Biuro Parafialne do odwołania czynne po wieczornej Mszy św. i w sobotę od 9.15 - 10.00.

 

8.              Po wieczornej Mszy św.:  we wtorki spotkania Grupy Odnowy w Duchu św., w piątek spotkanie Kręgu Biblijnego oraz Grupy Młodzieżowej YOUR HOME. Zapraszamy !

 

9.              Sakrament Chrztu św. udzielany będzie w sobotę:  07.04; 05.05.

 

10.         Polecamy z prasy:  Opiekun, oraz Przewodnik Katolicki.

 

11.         Bóg zapłać za ofiary składane na Daninę Diecezjalną, Daninę Parafialną.  

 

12.         Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia składamy serdeczne życzenia obfitych łask Bożych i opieki Matki Najświętszej oraz św. Patronów.

 

                                                                                        Ks. Prob. Marek  Spychała 

Koźmin Wlkp., dnia   10  marca   2018  r.